Rannamajast

Koolitused, seminarid ja tähtpäevad kauni merevaatega rannamajas Pärnumaal Audru lähedal Saulepa külas. Meil on olemas kõik vajalik, et teie üritus õnnestuks ning oleks meeldejääv. 2012 a. sügisel avatud rannamaja interjöör on väga moodne ning kaasaegne. Sisustamisel on kasutatud parimaid materjale ning tehnikat ja seda eelkõige selleks, et vastata klientide nõudmistele ning ootustele. Saulepa rannamaja - hubane, mugav, stiilne ja värskendav. Olemas on seminariruum (peosaal) kuni 30-le inimesele, majutus 15-le ööbijale, saun koos eesruumiga (mahutavusega kuni 10 saunalist), köök koos tehnika ning varustusega, suur garderoob ja õueala, kus on samuti võimalik näiteks koolitusi ning seminare läbi viia.

If you make an inquiry, be sure to answer the questions below, because the more precisely you write down your wishes, the faster we can make you a price offer. If you have any questions, we will definitely contact you.

Majutus

Saulepa Rannamajas on kokku 6 mugavat magamistuba, mis asuvad hoone teisel korrusel. Põhikohti on kokku 15 ja ühte tuppa on võimalik paigutada 1 lisakoht. 5 tuba on rõduga, kust avaneb suurepärane vaade Pärnu lahele. Üks tuba on ilma rõdu ja merevaateta. Korruse peale on kokku kaks dušširuumi koos wc-ga. Tubades on olemas voodipesi ja saunalinad.

Lisavõimalused

Lisaks hubasele Saulepa Rannamaja majutusele on meie külastajatele veel mitmeid lisaväärtusi, mis muudavad siinviibimise meeleolukamaks.

Seminarid

Saulepa Rannamaja hubane ja valgusküllane seminariruum on mõeldud kuni 30-le inimesele. Seminariruumi lauad on paigutatud diplomaadistiilis...

Üritused

Miks mitte korraldada koosolek/seminar/koolitus linnast eemal, kus vaikus paitab kõrva ning värske õhk kosutab hinge...

Golfireisid

Ainult 5 km kaugusel Saulepa Rannamajast asub Valgeranna golfiväljak. Miks mitte rentida väikeseks seltskondlikuks golfipuhkuseks meie rannamaja? Huvi korral andke meile teada täpsemalt oma soovidest ning koostame Teile paketi, mis sisaldab greenfeesid ja rannamaja renti.

Romantiline Rannatee

Romantiline Rannatee ei ole kindel tee või rada – see on teekond Pärnumaal, mis viib rändaja mööda ligi 250 km pikkust rannajoont Varbla kadakate vahelt Kabli ja Treimani liivarandadeni Läti piiri ääres. Saulepa Rannamaja on üks nendest kaunitest ning romantilistest külastuskohtadest, mis sellele pikale teekonnale jääb.

Kalaroogade koolitus

Kalaroogade lühikoolitus on mõeldud neile, kes soovivad saada vastuseid järgnevatele küsimustele: - Kuidas rookida ja puhastada kala? - Kuidas fileerida kala? - Milliseid roogasid saab kalast teha? - Kuidas kalaroogasid valmistada? - Koolitus on praktiline, kuna iga osaline saab ise igas protsessis osaleda. Koolitus lõpeb õppetöö käigus tehtud kalaroogade söömisega. Kalatoidud valmistatakse hetkel kohalikust lahest saadaolevast värskest kalast.

Kontaktid

The most convenient and easiest, but not the shortest way to get to Saulepa Beach House (starting from Pärnu) is to go to Vana-Pärnu first and from there move straight out of the city along the Haapsalu highway. After about 10 kilometers, after passing Audru school, turn left and head towards Tõstamaa. After driving straight for about 6km there will be a signposting “Saulepa Beach House”. From there, turn left and drive straight for approximately 1.5 km. Then turn right and then left at the other end of the road. Now drive straight for 200 meters and you will see Saulepa Beach House on the right side of the road. Welcome.

Saulepa village, Audru district, Pärnu county 88322

United Rannarahvas MTÜ

© 2021 All rights reserved